Facebook Pixel
Baumit Custom Publishing

Baumit Custom Publishing

Wraz z marką Baumit tworzymy szereg cyklicznych projektów z kategorii Custom Publishing. Wysokie walory merytoryczne i dbałość o każdy detal sprawiają, że nasze publikacje są świetnie przyjmowane przez odbiorców i tym samym wspierają wizerunek marki Baumit jako lidera w segmencie chemii budowlanej i budownictwa w ogóle. Odpowiadamy za koncept, layout, treści, projekt, DTP i produkcję wszystkich tytułów.

„Baumit Magazyn”
Od 2016 roku tworzymy „Baumit Magazyn”. Ukazujący się dwa razy w roku obszerny periodyk prezentuje aktualne trendy w budownictwie i architekturze, innowacje produktowe, praktyczne cykle poradnikowe, wywiady ze specjalistami, informacje z życia firmy. W ten sposób Magazyn dociera do wszystkich zainteresowanych pasjonatów budownictwa, pozyskując w ten sposób nowych klientów i wzmacniając świadomość marki.

Album „Fasada Roku”
Album „Fasada Roku” to niezwykłe wydawnictwo – o wysokich walorach artystycznych, dedykowane architektom i inwestorom, stanowi podsumowanie i jednocześnie inaugurację kolejnych edycji prestiżowego konkursu branżowego „Baumit Fasada Roku”. Elegancka księga prezentuje nagrodzone fasady, dokumentując najpiękniejsze realizacje i trendy architektoniczne, stanowiąc źródło inspiracji. Co roku dbamy, by Album zaskoczył nowymi rozwiązaniami projektowymi, zachwycił detalami layoutu, a jednocześnie był absolutnie spójny z duchem marki Baumit.

„Katalog Architekta”
Prestiżowy, luksusowy, ponad 200-stronicowy „Katalog Architekta” stanowi kompendium wiedzy i kopalnię informacji. Prezentuje nowości technologiczne i produktowe, światowe trendy, dobre praktyki oraz najciekawsze polskie i światowe realizacje ostatnich lat. Niedostępny w regularnej sprzedaży, stanowi atrakcyjny prezent dla architektów, budujący więź z marką Baumit i jej ekspercki wizerunek.

01
Zobacz nasze inne realizacje
Jokiel
Eisberg
Eisberg
ColorLove Przedszkole