Facebook Pixel
Baumit Klima

Baumit Klima
Przepisy na zdrowe życie

Opierając się na skojarzeniach związanych z nowoczesnością, trendem slow life i wartościami rodzinnymi, przygotowaliśmy (obok klasycznych materiałów POS) nowatorski zbiór "Przepisów na zdrowe życie", tworząc kolejny touchpoint na drodze zakupowej Klienta. Wśród specjalnie opracowanych (przejrzystych i łatwych w odbiorze) porad dotyczących m.in. uprawiania sportu i odżywiania, zamieściliśmy informacje o zdrowym domu, domowym mikroklimacie i o związanych z tym produktami naszego Klienta. Dzięki temu produkty te wpisane zostały w logiczny ciąg skojarzeniowy, oparty na szeroko pojętym zdrowym trybie życia. "Przepisy na zdrowe życie" dostępne były przy kasach w centrach dystrybucji z produktami linii Baumit Klima.

Content marketing
Ciekawe, innowacyjne przepisy zawarte w książeczce, zilustrowane zostały naszymi autorskimi fotografiami - dzięki czemu komunikacja zyskała dodatkowy wymiar, a przepisy zostały z konsumentami marki na dłużej.

Kampania POS
Akcję uzupełniła intensywna kampania POS w centrach dystrybucji, do których zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy szereg materiałów promocyjnych wspierających sprzedaż produktów.

01
Zobacz nasze inne realizacje
Żniwa z Melvitem
GLASS HOUSE
Baumit Social Media Marketing