Facebook Pixel
Baumit Social Media Marketing

Baumit. Facebook, Instagram, YouTube

W tworzeniu angażujących profili social mediowych dla marek z branży budowlanej największym wyzwaniem staje się wypracowanie narracji: spójnej, przyjaznej i atrakcyjnej dla różnych grup celu.
Realizując działania z zakresu Social Media Marketingu dla Baumit Polska docieramy zarówno do konsumentów, jak i do profesjonalistów. Informujemy o nowościach i promocjach, edukujemy i inspirujemy, prezentujemy innowacje i dobre praktyki architektoniczne, prowadzimy kampanie wizerunkowe, produktowe i sprzedażowe.

Facebook
Prowadzony przez nas profil Baumit Polska kierowany jest do profesjonalistów, wykonawców, a także do indywidualnych konsumentów poszukujących sprawdzonych sposobów na samodzielny remont i inspiracji dla zdrowego domu. Dlatego co miesiąc tworzymy różnorodny i ciekawy content: video instruktażowe i promocyjne, animacje, informacje o ofercie i nowościach produktowych, prezentacje obiektów, porady, ciekawostki, zabawy.

Instagram
Instagramowe wcielenie Baumit Polska to feeria kolorów, barw, form, faktur i pomysłów. Wysmakowane grafiki prezentujące produkty i sposób ich zastosowania, inspirujące wnętrza i budynki, porady i ciekawostki na temat zdrowego domu sprawiają, że profil jest nie tylko wartościowy merytorycznie, lecz prawdziwie lifestylowy. Inspirujemy nie tylko konsumentów, architektów i fachowców, ale także inne oddziały Baumit.

YouTube
Prowadzony przez nas kanał You Tube Baumit Polska to przede wszystkim wysokiej jakości content poradnikowy dla fachowych wykonawców i majsterkowiczów. Pokazujemy innowacje produktowe, sposoby ich zastosowania, sprytne tricki montażowe. Na kanale pojawiają się także materiały promocyjne i reklamowe, relacje z wydarzeń oraz informacje o programach motywacyjnych i projektach specjalnych.

01
Zobacz nasze inne realizacje
ColorLove Przedszkole
HOT FOOD
Plastmet
Plast-Met System Katalogów