Facebook Pixel
DUDA Paszteciki

DUDA
PASZTECIKI

By skutecznie zaistnieć na rynku, każdy nowy produkt potrzebuje świeżej koncepcji. Zaproponowaliśmy zupełną nowość na rynku - paszteciki w niewielkich, jednorazowych porcjach, zapakowane w poręczne i atrakcyjne wizualne pudełeczko.

Kreacja
Zaprojektowaliśmy szatę graficzną, która nie tylko zwraca uwagę kupującego, ale również stanowi podstawę tworzenia nowej gałęzi produktów w ofercie firmy Duda.

Projektowanie
Opracowaliśmy charakterystyczny kod kolorystyczny, który przy zachowaniu integralności wizerunku marki pozwolił na rozbudowanie oferty produktowej w różnych kierunkach. Zaprojektowaliśmy pełen packaging produktu: od opakowań konfekcjonowanych po zbiorcze, z uwzględnieniem konieczności wykorzystania szerokiego spektrum technik drukarskich.

Fotografia
Zadaniem, które sobie postawiliśmy, było pokazanie pasztetu smarownego w całkowicie nowej konwencji.
W efekcie wykreowane przez nas ujęcie pasztetu w formie lekkiej muffinki okazało się nowatorską wizją, całkowicie unikalną w branży. Ze swej natury niefotogeniczny produkt zyskał całkowicie nowy, niezwykle atrakcyjny look, co z kolei przełożyło się na zwiększone zainteresowanie konsumentów.

01
Zobacz nasze inne realizacje
MELI MELUM
PEKLIMAR Delicjum
Eisberg
Eisberg