Facebook Pixel
GREATFOOD

GREAT FOOD

Dla firmy Great Food – producenta dań gotowych – stworzyliśmy strategię marketingową oraz nową markę. W toku prac kreatywnych stworzyliśmy autorskie fotografie, ilustracje, logo i oczywiście opakowania. Przygotowaliśmy także materiały firmowe, materiały POS oraz zrealizowaliśmy cykl szkoleń dla służb handlowych Klienta.

Brand design
Zaprojektowaliśmy logo konotujące Globalne Jabłko, oparte na przekonaniu o silnej, pozytywnej synergii symbolu jabłka i kuli ziemskiej. Kod kolorystyczny utrzymany w czystych, świeżych i żywych kolorach symbolizuje zaufanie i spokój, a jednocześnie siłę i witalność. Emocje związane z wizerunkiem marki przełożyły się bezpośrednio na wizerunek produktów, czyli dobrej jakości posiłków bez konserwantów.

Kreacja
Stworzyliśmy komplet opakowań (szuflady, worki do dań głęboko mrożonych) oraz materiały wizerunkowe i promocyjne oparte na sesji fotograficznej (m.in. katalog produktów, ulotki i stronę www). W efekcie uzyskaliśmy spójną komunikacyjnie linię produktów Great Food, odebraną przez konsumentów jako zdrową, bezpieczną i wiarygodną.

01
Zobacz nasze inne realizacje
Chusteczki TAMI
PEKLIMAR GRILL PREMIUM
MELI MELUM