Facebook Pixel
Jokiel

Rebrandig
Package design
Komunikacja

Jak sprawić, by marka stała się znana i lubiana? Od tego pytania rozpoczęliśmy współpracę z firmą Fermy Drobiu Jokiel – regionalnym producentem jaj.

Zaproponowaliśmy rebranding i od nowa skonstruowaliśmy markę Jokiel, akcentując jej najważniejsze wartości i indywidualny charakter. Nowe logo powstało z połączenia inspiracji zaczerpniętych z polskiej szkoły plakatu i ubiegłowiecznego designu użytkowego oraz nowoczesnego spojrzenia na istotę fontu i konstrukcję logotypu. Wizerunek marki zyskał na mocy, czystości i wyrazistości, a jednocześnie jest sympatyczny i bliski, zgodny z tradycjami rodzinnej firmy. Następnie stworzyliśmy nowe projekty opakowań. Kod kolorystyczny pozwala natychmiast zdekodować rodzaj jaj, a odręczne rysunki są naszą autorską propozycją.

Odpowiadamy też w całości za komunikację marki Jokiel w mediach tradycyjnych i społecznościowych. W tych działaniach skupiliśmy się m.in. na tworzeniu unikalnego contentu, a w naszym studiu co miesiąc powstają wyjatkowe przepisy, które wraz z oryginalnymi fotografiami i materiałami video są chętnie publikowane, czytane i komentowane.

01
Zobacz inne realizacje w tej kategorii
Eisberg
Debiut w kategorii
Berger
Berger rychtuje ślōnskie szpecyjały
Kategoria Kanapkowo-Śniadaniowa