Facebook Pixel
Lubuski Ready To Drink

Gotowy na orzeźwienie?
Lubuski Ready To Drink

Kultowy Gin Lubuski to idealny składnik orzeźwiających drinków. A napoje Lubuski Ready To Drink to przepis na natychmiastową rześkość w lekkim wydaniu.

Zaproponowaliśmy zupełnie nowe etykiety: nowoczesne i stylowe, a jednocześnie delikatnie flirtujące z modną retro-klasyką. Niezwykle istotnym zadaniem było zachowanie spójności z marką Lubuski Gin oraz zadbanie o czytelność komunikacji, aby konsument nie miał najmniejszych wątpliwości co do tego, z jakim produktem i smakiem ma do czynienia. Cel został osiągnięty!

Diabeł tkwi w szczegółach – klasyczna forma etykiet jest prosta tylko pozornie. Nasze ulubione detale? Starannie dobrane kolory inspirowane letnim porankiem. Oryginalny i nieoczywisty, a przy tym konkretny i działający na wyobraźnię deskryptor smaku. Całość doprawiają elementy sensualne: zabawne bąbelki sugerujące musującą przyjemność i delikatny jałowcowy pattern nawiązujący do charakterystycznej nuty smakowej ginu. Całość ma świeży, młodzieńczy, niewymuszony, soczysty vibe. To jak, gotowi na orzeźwienie z Lubuskim Ready To Drink?

01
Zobacz inne realizacje w tej kategorii
Bacówka
PEKLIMAR Delicjum
Chusteczki TAMI