Facebook Pixel
PEKLIMAR DELICJUM

PEKLIMAR
DELICJUM

Wpisaliśmy linię wyrobów DELICJUM w geokulinarny kontekst, prowadząc Koneserów szlachetnych smaków szlakiem klasycznych winnic. W tym celu zaproponowaliśmy Klientowi zmianę receptury produktów w stronę ich regionalności powiązanej ze znanymi tradycjami wędliniarskimi. Nadając odpowiednie, sugestywne nazwy, zlokalizowaliśmy wędliny na mapie smaków.

Key Visual
Chcąc podkreślić charakter i jakość wyrobów, postawiliśmy na purpurę, czyli kolor kojarzony z władzą, bogactwem i szlachetnością. Logo zaprojektowaliśmy zgodnie z zasadą średniowiecznej sztuki kaligrafowania, a całość dopełniliśmy spójnymi z konceptem fotografiami. Opracowany przez nas katalog produktów przyjął formę przewodnia po szlaku klasycznych winnic, w którym opisy wyrobów nawiązują do opowieści prawdziwych sommelierów.

Packaging
Stworzyliśmy spójny wizualnie i merytorycznie system modułów opakowaniowych: od banderol, przez zawieszki i opakowania jednostkowe po opakowania zbiorcze. Intensywny kolor i malownicze fotografie wzmacniają imapktowość projektu, wyróżniając produkt na półce.

01
Zobacz nasze inne realizacje
ZM NIEBIESZCZAŃSCY
MELI MELUM
PEKLIMAR GRILL PREMIUM