Facebook Pixel
Tarczyński Diamentowa Promocja

TARCZYŃSKI
Diamentowa Promocja

Program był jednym z cyklu programów lojalnościowych, jakie zrealizowaliśmy dla firmy Tarczyński S. A. Skierowaliśmy go bezpośrednio do kanału detalicznego, by wypromować producenta jako wytwórcę produktów klasy premium. Wyznaczyliśmy szereg ściśle określonych celów strategicznych, m.in.: zwiększenie sprzedaży produktów wysokomarżowych przy jednoczesnym stworzeniu bariery wejścia dla podmiotów konkurencyjnych oraz podniesienie poziomu dystrybucji numerycznej i ważonej. Program oparto na zasadzie sprzedaży premiowej, z gwarantowanymi nagrodami. Punktację naliczano na podstawie wartości sprzedaży pobieranej z kuponów dołączanych do opakowań promocyjnych.

Opracowaliśmy strategię i mechanikę programu wraz z pełną dokumentacją formalną niezbędną do jego uruchomienia. Stworzyliśmy aplikację bazodanową do rejestracji i informatyzacji zgłoszeń uczestników. Na bieżąco weryfikowaliśmy ich poprawność oraz obsługiwaliśmy dedykowaną infolinię. Jednocześnie czuwaliśmy nad rzetelną obsługą prawno-podatkową programu, jak również kompleksową obsługą nagród - zajęliśmy się ich wyborem, zakupem, segregacją i magazynowaniem, wysyłką oraz obsługą procesu reklamacyjnego.

Zaplanowana akcja okazała się wielkim sukcesem sprzedażowym. Jej odbiorcy mogli wybierać z wachlarza niezwykle atrakcyjnych i starannie wyselekcjonowanych, luksusowych nagród. Zostały one doskonale wyeksponowane w katalogu, który swą estetyką nawiązywał do klasycznych katalogów z ekskluzywną biżuterią.

01
Zobacz nasze inne realizacje
ColorLove Przedszkole
Żniwa z Melvitem
Loteria Nivello