Facebook Pixel
ZM Zbyszko

Zbyszko
Galeria Mięs i Wędlin

Łódź - manufaktury - projektanci - miasto mody i designu. Tymi skojarzeniami kierowaliśmy się, opracowując komunikację wizerunkową marki Zbyszko. Postanowiliśmy połączyć (z pozoru do połączenia niemożliwe) skrajne rzemiosła: wyrób wędlin i branżę fashion, by pokazać, że pracę masarza, podobnie jak projektanta, poprzedza kreatywny proces doboru odpowiednich składników i proporcji, wyważenia smaku z myślą o najdelikatniejszych podniebieniach krytyków. Stąd nowoczesne, minimalistyczne logo z wpisaną ściegiem literą Z. W oparciu o wizualizacje wnętrz nowych sklepów naszego Klienta, stworzyliśmy claim: Galeria Mięs i Wędlin, podkreślając rzemieślniczy charakter wyrobów. Finalnie naszą myśl przewodnią zamknęliśmy w haśle: Jesteśmy z Łodzi. Projektujemy wędliny.

Food photography i katalogi produktowe
Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy szereg materiałów graficznych wspomagających komunikację wizerunkową marki. Na sklepowych ścianach zawisły spójne z konceptem ilustracje, a zawartość stylistycznie tożsamych katalogów produktowych wzbogaciliśmy nowoczesną fotografią kulinarną w myśli idei food design.

Packaging design
Zaprojektowaliśmy zupełnie nową, wyróżniającą się architekturę w oparciu o najlepsze praktyki brand designu, a następnie stworzyliśmy serię opakowań dla linii produktów: PREMIUM i STANDARD. Pierwszy utrzymaliśmy w stonowanej, klasycznej czerni, przywodzącej na myśl eleganckie, wystawne kolacje. Linia produktów STANDARD przenosi nas z kolei na lekkie i przyjemne śniadanie na trawie, w otoczeniu świeżej zieleni kontrastującej z czerwienią obrusa i bielonym drewnem.

01
Zobacz nasze inne realizacje
TP RAZEM
DUDA PASZTECIKI
Bacówka