Facebook Pixel
Pokaż nam swój talent i aplikuj!
Social Media Manager
01
Opis Stanowiska:

Twoja codzienna praca polegać będzie na analizie danych i tworzeniu efektywnych kampanii reklamowych narzędziami Meta i Google Ads, monitorowaniu i analizie efektów prowadzonych działań, monitoringu konkurencji oraz raportowaniu wyników. Do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowywanie atrakcyjnego i angażującego contentu na potrzeby social mediów. Będziesz tworzyć copy i współpracować z zespołem: grafików, fotografów i twórców video. Będziesz odpowiadać za budowanie interakcji z innymi użytkownikami, moderację komentarzy i grup.

02
Poszukujemy:
 • Kreatywnego profesjonalisty z co najmniej 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, świetnie zorganizowanego, potrafiącego prowadzić kilka projektów równolegle i działać pod presją czasu. Istotna na tym stanowisku jest umiejętność definiowania priorytetów, terminowość, samodzielność, odpowiedzialność oraz zdolność konstruktywnego rozwiązywania problemów.
 • Doskonałego analityka danych, dla którego Meta Business Suite oraz inne panele zarządzania kampaniami digitalowymi (m.in. Google) to bułka z masłem. Oczekujemy umiejętności zarządzania budżetami reklamowymi oraz wiedzy i praktyki w zakresie testowania, obsługi i optymalizacji bieżących kampanii. Niezbędna też będzie doskonała znajomość techniczna obsługiwanych platform, w szczególności Facebooka, Instagrama, YouTube i LinkedIna.
 • Pasjonata, którego kręcą wszystkie social media bez wyjątku i orientuje się w bieżących trendach, zanim te staną się trendami :)
 • Mistrza pióra, z otwartym umysłem i głową pełną pomysłów, dobrze odnajdującego się w zespole.
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
03
Zyskujesz:
 • Samodzielne stanowisko i możliwość realizacji autorskich pomysłów.
 • Współtworzenie ciekawych projektów dla znanych marek z różnych branż.
 • Dobre zaplecze do tworzenia contentu pod social media wraz zespołem kreatywnym (studio graficzne, studio fotograficzne i filmowe).
 • Współpracę z zespołem ciekawych ludzi o wysokich kwalifikacjach.
 • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w ścisłym centrum miasta, ale w swobodnej, niekorporacyjnej atmosferze.
 • Umowę o pracę (lub inną dogodną formę zatrudnienia) w stabilnej firmie.

Zainteresowana/zainteresowany? Cieszymy się!
Przyślij do nas swoją aplikację, koniecznie z portfolio.

Prosimy o umieszczenie dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 
04
Jeżeli nie widzisz oferty dla siebie, napisz, co chciałbyś z nami robić i dlaczego właśnie z Tobą powinniśmy pracować?