Facebook Pixel
Bacówka

Bacówka
Towary Tradycyjne

Dla marki Bacówka podjęliśmy się wyzwania zbudowania spójnej komunikacji, także w strefie wizualnej, koncentrującej się na wyróżnieniu regionalnych korzeni, naturalnego pochodzenia i rzemieślniczego sposobu wytwarzania produktów. Podjęliśmy szereg działań mających na celu kompleksowe i zsynchronizowane wprowadzenie nowych opakowań na rynek. Oprócz prac z zakresu brand & package designu odpowiadaliśmy za szereg materiałów ATL i BTL związanych z komunikacją marki, także w obszarze B2B.

Linia premium
Prace rozpoczęliśmy sesją zdjęciową produktów, utrzymaną w eleganckim, minimalistycznym stylu.
Do logotypu Bacówka Towary Tradycyjne doprojektowaliśmy serię znaków wspomagających wysokie pozycjonowanie marki, podkreślających naturalne pochodzenie produktów oraz tradycyjny, wręcz rzemieślniczy sposób ich wyrabiania. Całość dopełniliśmy elegancką typografią i jasnym, chropowatym tłem, przywodzącym na myśl czerpany papier.

Wyroby domowe
Seria produktów garmażeryjnych prezentowana jest pod stworzonym subbrandem: Wyroby Domowe. KV ma przywodzić na myśl rodzinną atmosferę i smak najlepszej, domowej kuchni. Apetyczną bazą projektu stały się fotografie produktów otoczonych świeżą, wiosenną zielenią.

Pasztety premium
Kolejnym subbrandem stworzonym dla Bacówki jest linia Pasztetów Premium. Podkreślając jej elegancki charakter i wysoką rangę produktu, postawiliśmy na charakterystyczną typografię i szykowne fotografie produktowe.

Przetwory
W pracy przy etykietach na słoiki wykorzystaliśmy odręczne rysunki przedstawiające wizerunki produktów, podkreślając w ten sposób naturalne, domowe pochodzenia wyrobów. W efekcie otrzymaliśmy eleganckie, stonowane opakowania przywołujące na myśl przetwory szykowane z czułością w maminej lub babcinej kuchni.

01
Zobacz nasze inne realizacje
PEKLIMAR Delicjum
Chusteczki TAMI
MICHAŁKI Z HANKI