Facebook Pixel
PEKLIMAR GRILL PREMIUM

PEKLIMAR
GRILL PREMIUM

Przenieśliśmy miłośników grillowania do miejsca, gdzie barbecue jest świętem, a wspólne biesiadowanie szczególną wartością. Stylizowana typografia, historie ilustrujące charakter produktu i kolorystyka podkreślająca rodzaj oryginalnej marynaty budują spójną linię opakowań wysokiej jakości mięs na grilla.


Packaging design
Piękna oprawa dla wyjątkowego produktu to motto, które nam przyświecało przy projektowaniu opakowań. Zdecydowaliśmy się na styl kojarzony z domowym bistro, małą, lokalną restauracyjką, która oferuje posiłki jak domowe, ale podane z miłością do jedzenia i dbałością o szczegóły. Bo to właśnie dobranie odpowiednich detali zbudowało opakowania oferty GRILL PREMIUM dla PEKLIMARU. Elegancja typografia, wykaligrafowana na tle przywodzącym na myśl kredową tablicę, obiecuje restauracyjną, wysoką jakość czekającego posiłku. Do każdego typu przypraw dobraliśmy odpowiednią ilustrację, będącą opowieścią o zawartych w opakowaniu smakach.
Oczywiście, techniczna strona opakowania została podporządkowana eleganckiemu stylowi. Zaprojektowaliśmy wygodne w użytkowaniu opakowania (szuflady), koncentrujące na sobie uwagę koneserów intensywnych smaków i aromatów.

01
Zobacz nasze inne realizacje
Eisberg
Eisberg
Celiko
ZM Zbyszko