Facebook Pixel
Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Z firmą Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe, wiodącym producentem w kategorii systemów ogrodzeń dla konsumentów indywidualnych i przemysłu, od wielu lat współpracujemy w zakresie strategii marketingowej. Doradzamy, prowadzimy kompleksowe działania z zakresu PR produktowego, poradnikowego i korporacyjnego oraz social mediów, a także odpowiadamy za komunikację wizualną.

Prowadzony przez nas fanpage marki na Facebooku już w pierwszym roku współpracy ponad dwukrotnie zwiększył liczbę fanów i notuje największe miesięczne przyrosty w porównaniu z markami konkurencyjnymi, a działania zespołu Public Relations zapewniły dotarcie do ponad 1,5 mln czytelników w prasie oraz 7,5 mln unikalnych użytkowników w internecie.

Stworzyliśmy także system corocznie aktualizowanych katalogów prezentujących stale rosnącą ofertę Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Obejmują one obecnie ofertę Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych, ogrodzeń przemysłowych oraz inteligentnych systemów oświetlenia LED. Przejrzysty układ, trafne opisy i atrakcyjna forma graficzna pozwoliły wyeksponować walory produktów i uczyniły z katalogu ważne narzędzie wsparcia sprzedaży. Odpowiadamy za system katalogów od A do Zet, przez koncept, projekt, DTP aż po produkcję.

01
Zobacz nasze inne realizacje
Baumit Social Media Marketing
Baumit Custom Publishing
Rebranding marki Dobrowolscy
Dobrowolscy